BALIKESİRSPOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Transfer Haberleri

+4
hayalet10kolik
pasalı_blk
safi gomez
balkes
8 posters

Transfer Haberleri Empty Transfer Haberleri

Mesaj  balkes Cuma Ara. 28, 2007 12:45 am

Balıkesirsporlu Erhan'a teklif

Kırmızı-beyazlı ekibin 22 yaşındaki genç stoperine Süper Lig'den Vestel
Manisaspor resmen teklifte bulundu

3. Lig 3. Grup'ta bu sezon fırtına gibi esen 15 maçtır bileği bükülmeyen Balıkesirspor'da, futbolculardan ilk transfer teklif stoper Erhan Kayar'a geldi. 1985 Bafra doğumlu Erhan'ın, bonservisi halen TFF 1. Lig ekibi Samsunspor'da bulunuyor. İskenderun Demirçelik ve Ünyespor'da kiralık olarak forma giyen ve bu sezon başında kırmızı-beyazlı takıma gelen Erhan Kayar'a, Süper Lig takımı Vestel Manisaspor kanca attı. Balıkesir Üniversitesi Beden Eğitimi Meslek Yüksek Okulu antrenörlük bölümü 1. sınıf öğrencisi olan Erhan, "Teklif gurur verici. Hedefim tabii ki Süper Lig'de forma giymek, A Milli Takıma kadar yükselebilmek" diye konuştu

Erhan'ın bonservisi bizde zannediyordum.Zira Tff'nin kayıtları da bunu gösteriyor.En azından sezon sonuna kadar gitmez umarım..
balkes
balkes

Transfer Haberleri Empty Geri: Transfer Haberleri

Mesaj  safi gomez Cuma Ara. 28, 2007 2:57 am

way be helal olsun erhana
safi gomez
safi gomez

Mesaj  pasalı_blk Cuma Ara. 28, 2007 11:31 am

Helal olsun Erhana ama gitmesini istemem açıkcası ama kendi verecegi bir karar hayırlısı ne ise o olsun..

Başarıların devamını dileriz.....
pasalı_blk
pasalı_blk

Mesaj  hayalet10kolik Cuma Ara. 28, 2007 2:37 pm

Takımımızda gerçekten bana göre 3.lig hatta 2.ligin bile üstünde kalitede futbolcular var.Erhan bunlardan birisi.
Ancak gideceği takım kesinlikle Manisaspor olmamalı.Manisada okuyorum biliyorum olan biteni.
Gidecekse ona çok daha iyi kulupler var.Ama önce bir senelik sözleşmesini tamamlasın.
hayalet10kolik
hayalet10kolik
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj  balkes Perş. Ocak 03, 2008 2:38 am

Balıkesir yerel gazetelerinden Marmarabölge'nin haberine göre Balıkesirspor antremanlarına çıkan oyuncu:

Ulaş Uluşan

Ayrıca oyuncunun yanılmıyorsam antremandan bir fotoğrafının ve futbol kariyerinin de mevcut olduğu haber için;

http://www.marmarabolge.com/?images=03012008&sayfa=15&bolum=Sayfalar
balkes
balkes

Mesaj  safi gomez Perş. Ocak 03, 2008 4:35 am

ulaş ulusan

Kişisel Bilgiler
Doğum Yeri : TRABZON
Doğum Tarihi : 3 Şubat 1977
Uyruk : TC
Lisans Bilgileri
Lisans No : 12555
Kulüp : ÇANKIRI BLD.SPOR
Sözleşme Başlangıç T. : 13 Ağustos 2007
Sözleşme Bitiş T. : 31 Mayıs 2009
safi gomez
safi gomez

Mesaj  bal-kesli10 Perş. Ocak 03, 2008 5:58 am

inşallah her iki taraf icinde hayırlısı olur aradıgımız golcü inşallah kendisidir
bal-kesli10
bal-kesli10

Mesaj  pasalı_blk Perş. Ocak 03, 2008 11:03 am

İnşallah hayırlısınla olur ve BALIKESİRSPORUMUZA kazandırırız.....
pasalı_blk
pasalı_blk

Mesaj  hayalet10kolik Perş. Ocak 03, 2008 2:08 pm

Bir haftadan beri takımda çalışan futbolcumuz bu futbolcu,söylemediğim ilk futbolcu ayrıca Ulaş Ulusan. Yükselmeye grubna son anda katılamayan Çankırısporun forveti bu sene toplam 2 golu var.Bütün maçlarda ilk 11de görev aldı.Son golunu 19 Eylülde attı.Muğlaspor maçında cezası nedeniyle oynayamayacak.Bakalım hayırlısı.
Diğer isimde yakında deşifre olacaktır...
hayalet10kolik
hayalet10kolik
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj  bal-kesli10 Cuma Ocak 04, 2008 7:53 am

TFF 3.Lig 3.Grp
Balıkesir'de ilk imza Ulaş'tan!

TFF 3. Lig takımlarından Balıkesirspor, ara transferde ilk sözleşmeyi Çankırı Belediyespor'dan Ulaş Ulusan (31) ile imzaladı.

4 Ocak 2008, 16:13

Balıkesirspor Kulübü Başkanı Kemal Büyükakın, imza töreninde yaptığı konuşmada, teknik heyetin verdiği rapor doğrultusunda transfer çalışmalarına başladıklarını belirterek, forvet Ulaş Ulusan ile anlaştıklarını, defans ve orta sahaya 2 futbolcu transferi daha gerçekleştireceklerini belirtti.

Kemal Büyükakın, transfer görüşmelerinin devam ettiğini belirterek, şöyle konuştu:
''Ligin 2. devresi ve gelecek sezon için iyi bir takım kurmaya ve güzel maçlar çıkarıp iyi işlere imza atmaya devam edeceğiz. Takviyelerle başlayacağımız ikinci devrede mağlubiyet ve beraberliği aklımdan bile geçirmiyorum. İlk yarıdaki yenilmezlik rekorumuzu egale ederek, sezon sonunda 2. lige terfi edeceğiz.''

Ulaş Ulusan, daha sonra kendisini 1,5 yıllığına kırmızı-beyazlı takıma bağlayan sözleşmeyi imzaladı.
bal-kesli10
bal-kesli10

Mesaj  balkes C.tesi Ocak 05, 2008 1:52 am

Balıkesirspor devre arası ilk transferini forvet bölgesine Çankırı Bld. Spor oyuncusu toplam 3 golü bulunan Ulaş Ulusanı transfer ettikten sonraki alternatif oyuncu eksikliği bulunan orta saha mevkine yöneldi.

Bu bölgeye geçmişte birçok süper ligde oynamış takımlarda görev yapan 32 yaşındaki Pazarspor oyuncusu Ümit Ozan Kazmaz ile ilgilendiği ancak bu oyuncunun bazı özel isteklerinin kulübümüz tarafından kabul görmemesinden dolayı transferi gerçekleşemiyor.

Ayrıca geçtiğimiz sezon takımızda ilk devre orta saha orta ve sol kanatta görev yapan ve devre arası transferinde takımımızdan ayrılan 33 yaşındaki grubumuzda bulunan Kütahyaspor oyuncusu Soner Neliker ile anlaşıldığı söyleniyor.

TFF 2. Lig 3 gurup takımlarından Alibeyköy Spor hücum oyuncusu Şinasi Ev ile anlaşıldığı ancak bu oyuncunun kulubünle anlaşılamadığı belirtiliyor. Şinasi Ev 31 yaşında ve 4 golü bulunuyor.
balkes
balkes

Mesaj  balkes C.tesi Ocak 05, 2008 2:04 am

Ayrıca kendisiyle anlaşılan santrafor Şinasi Ev ile ayrıntılı bilgileri için

Tıklayın
balkes
balkes

Mesaj  safi gomez C.tesi Ocak 05, 2008 3:11 am

kariyerine bakıldıgında gercekten tecrübeli bir oyuncu ama önemli olan ligde ne yapacağı
safi gomez
safi gomez

Mesaj  safi gomez C.tesi Ocak 05, 2008 3:22 am

tff sitesinden şinasi ev i arstırdım ulaş gibi çok agrasif birine benziyor
safi gomez
safi gomez

Mesaj  hayalet10kolik C.tesi Ocak 05, 2008 7:14 am

Balkes isimlerini vermediğim futbolcuların ismini vermisşin Şinası hariç.Özellikle Ümit Ozan gelseydi harika olacaktı reklam anlamında da ama özel nedenleri çok fazlaydı zannedersem olmayacak bu transfer.Soneri de almamıza gerek yok.Çünkü geçen sene takımımıza birşey katmamıştı,onun yerine daha iyisini bulabiliriz.Şinaside ise inanın tam bir futbolcu özelliği var.Ben Şinasiye çok güveniyorum...
hayalet10kolik
hayalet10kolik
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj  sahan C.tesi Ocak 05, 2008 10:23 am

her iki taraf içinde inşallah hayirlisi olur.....!gol ve goller bekliyoruz...

sahan

Mesaj  bal-kesli10 C.tesi Ocak 05, 2008 11:05 am

hayırlısı olur inşallah
bal-kesli10
bal-kesli10

Mesaj  balkes Ptsi Ocak 07, 2008 2:35 am

hayalet10kolik demiş ki:Balkes isimlerini vermediğim futbolcuların ismini vermisşin Şinası hariç.Özellikle Ümit Ozan gelseydi harika olacaktı reklam anlamında da ama özel nedenleri çok fazlaydı zannedersem olmayacak bu transfer.Soneri de almamıza gerek yok.Çünkü geçen sene takımımıza birşey katmamıştı,onun yerine daha iyisini bulabiliriz.Şinaside ise inanın tam bir futbolcu özelliği var.Ben Şinasiye çok güveniyorum...

Ben yerel gazetelerden duyduklarımı alıntı yaptım sadece ... Very Happy Very Happy

Ümit Ozan gittiği takıma asist ve golleriyle katkıları olan bir futbolcu geçmişinden bildiğim kadarıyla ve süper ligde 4 büyüklerle oynadığı maçlarda ön plana çıktığı maçlar olmuştu.. Tabi takımımıza gelseydi hem forvette hemde forvet arkasında oynayarak iyi işler yapabilirdi.

Soner hakkında bende pek iyi şeyler söyleyemeyeceğim en azından geçtiğimiz sezon izlediğim kadarıyla ancak bizden sonra gittiği ikinci yarıyla birlikte çıkışa geçen Nilüfer Belediye de kaptan olarak iyi maçlar çıkarmıştı.Sanırım yönetimin bugün açıklayacağı transferler arasında Sonerde var.

Şinasi ise klasik Türkiye'de Hakan Şükür benzetmesi yapılan uzun boylu oyuncu tipinde oynayan bir santrafor.

Transfer edilmek istenen oyuncuların tecerübeli futbolcular olması dikkat çekiyor.
balkes
balkes

Transfer Haberleri Empty tarnsfer

Mesaj  brotherhood Ptsi Ocak 07, 2008 5:47 am

transferlerle ilgili bi gelişme yokmu daha bugün için açıklanacaktı?

brotherhood

Mesaj  hayalet10kolik Ptsi Ocak 07, 2008 2:55 pm

Çankırıspor’ dan Ulaş ile Balıkesir Belediyespor’dan Ali ve Salih Balıkesirspor’lu olurlarken,alt yapıdan Sinan ve Mert’le deprofesyonel sözleşme imzalandı.Sezon başında sakatlanan ve Balıkesirspor’la bir yıllık sözleşmesi olan Ziya ise boş mukaveleye bir yıl daha imza attı.
....................................................................................................
Ziyanın kalmasına sevindim.Ulaş iyi transfer gibi duruyor.Ama nedense bi umutsuzluk var transfer konusunda bende.Daha iyi futbolcular beklerdim.Özellikle sol açıkda alternatif malesef yok.Çokda eksiğimiz yok ama bilmiyorum umarım bu transferler takımımızın ihtiyacı olan bölgelere yapılmıştır.
hayalet10kolik
hayalet10kolik
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj  safi gomez Salı Ocak 08, 2008 4:43 am

sinanı bizim genç takımdan tanıyorum eğer oynama fırsatı bulabilirse iyi işer yapar
safi gomez
safi gomez

Mesaj  EFSANEBALIKESIRLI Salı Ocak 08, 2008 7:33 am

hayirlisi olsun BALIKESIRSPORumuz icin.
insallah takimimiza faydali olurlar

EFSANEBALIKESIRLI

Transfer Haberleri Empty Kardeşimin Başarısı

Mesaj  Faruk C.tesi Ocak 19, 2008 3:28 pm

Erhan kardeşim sana yıllardan beri dediğim bir şey var birgün istediğin yerde olacaksın işte devran döndü ve istediğin yere gelmeye başladın. Daha iyi yerlere geleceğini her zaman söylemiş ve inanmıştım sana bu sene Balıkesirspor da başarılar.

Faruk
Misafir

- Similar topics