BALIKESİRSPOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TFF 3.Lig 3.Grup Haberleri

3 posters

TFF 3.Lig 3.Grup Haberleri Empty TFF 3.Lig 3.Grup Haberleri

Mesaj  balkes Cuma Kas. 16, 2007 12:24 am

3. Lig'in en golcüsü Yavru Horoz

Kırmızı-beyazlılar, 4 grupta mücadele eden 65 takım içinde 19 golle zirveye adını yazdırdı

3. Lig 3. Grup'ta Denizli Belediyespor, fırtına gibi esiyor. Sezona Denizlispor'un altyapı takımı olarak giren kırmızı-beyazlı takım, rakiplerinin korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Ligde 10 maçta rakip filelere 19 gol atan Yavru Horozlar, 4 grupta mücadele eden 65 takım içinde en golcü takım unvanını elinde bulunduruyor. 1.9 ortalamayla oynayan Denizli Belediyespor'da, Fatih Koyugölge ve Nevzat 4'er golle takım içinde en golcü oyuncular. Bu futbolcuları Ali Kemal, Gökhan Güney, Orhan, Özgür ve Süleyman Olgun 2'şer, Hasan Ali ise 1 gol attı. Takımın gün geçtikçe form tuttuğunu belirten Teknik Direktör Ali Yalçın, "Takımın sistemi oturdu. Gençler ve tecrübeliler kaynaştı. Performansımız lig sonuna doğru daha da artacak. Denizlispor'a futbolcu yetiştirmek kadar, iyi futbol oynamak ve üst sıraları zorlamak da en büyük hedeflerimiz arasında" diye konuştu.

En son tarafından C.tesi Ara. 01, 2007 2:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
balkes
balkes

TFF 3.Lig 3.Grup Haberleri Empty Geri: TFF 3.Lig 3.Grup Haberleri

Mesaj  balkes Cuma Kas. 16, 2007 12:30 am

Aliağa hayata döndü

Yeşil-beyazlılar, yeni teknik direktörü Adnan Özbağcı nezaretinde çıktığı ilk maçında Yeni Ereğli'de haftalar sonra puanla tanıştı 1-1

3. Lig 3. Grup'ta iki haftadır puana hasret Aliağa Belediyespor, yeni hocası Adnan Özbağcı nezaretinde çıktığı ilk deplasmanda Yeni Ereğli'yle yenişemedi: 1-1. Karşılaşmanın ilk dakikaları karşılıklı cılız ataklar ve orta saha mücadelesi şeklinde geçti. 42. dakikada ani gelişen Ereğli atağında Aliağa defansı topu uzaklaştırmakta güçlük çekti. Akan'ın ceza sahası dışında buluştuğu topla hareketlenerek sert vuruşunu kaleci Tolga güçlükle kornere çeldi. 44'te Aliağa ani atağında Serdar ileriye çıkan kaleci Hakan'ı çalımladı, ancak topu ayağından açınca mutlak gol kaçtı ve devre 0-0 sona erdi. 47'de Aliağa ceza sahası içerisinde yükseklik kazanan topu kalecisine bırakmak için gölgeleyen Emre'nin bir anlık dalgınlığından yararlanan Akan kafayla indirdi, Kamil uçarak kafayı çaktı: 1-0. 73'te golden sonra Ereğli kalesine yüklenen Aliağa, serbest atış kazandı. Emre'nin frikiğine defanstan gelen İlhan kafayı çaktı: 1-1. Daha sonraki dakikalarda Ereğli ve Aliağa'nın dengeyi bozma çalışmaları sonuç getirmedi, Aliağa puanla döndü: 1-1.
balkes
balkes

Mesaj  balkes Salı Kas. 20, 2007 1:36 am

Yavru Horoz zafere koşuyor

3. Lig 3. Grup'ta liderliğini sürdüren kırmızı-beyazlılar rakiplerin korkulu rüyası olurken, şampiyonluğa odaklandı

3. Lig 3. Grup'ta fırtına gibi esen ve liderlik koltuğuna sıkı sıkı yapışan ve bu hafta takımımızın rakibi Denizli Belediyespor, adım adım 2. Lig'e ilerliyor. Oyak Renault'u da 4-0'lık skorla mağlup eden Yavru Horoz, son iki yıldır kaçırdığı şampiyonluğu bu kez şansa bırakmak istemiyor. Takımının istim üstünde olduğunu ve her maça final havasında çıktığını belirten Teknik Direktör Ali Yalçın, "İyi bir ritim yakaladık. Ekip olarak sahada doğruları yapmaya çalışıyoruz. Ne kadar fazla doğru yaparsak da galibiyete ulaşmamız o akadar kolay oluyor. Bu güzel günlerin devam etmesi için rehavete kapılmamamız gerekiyor. Futbolcularıma idmanlarda gerekli uyarıları yapıyorum" dedi. Kırmızı-beyazlı ekip, bur günlük izinin ardından bugün Balıkesirspor maçının hazırlıklarına başlayacak.
balkes
balkes

Mesaj  safi gomez Salı Kas. 20, 2007 2:20 am

balkes aynı gün mesaj yazdıgın zaman hepsini birarada yazarsan iyi olur...
safi gomez
safi gomez

Mesaj  balkes Cuma Kas. 23, 2007 4:13 am

Şeytan 4 puan istiyor.

Üçüncü Lig 3. Grup’ta zirveye göz diken Altınordu, deplasmandaki Kütahyaspor ve sahasında oynayacağı Nazilli Belediyespor maçlarında 4 puan hedefliyor. Bu iki maçın ardından bay takım olacaklarını hatırlatan Teknik Direktör Yüksel Can, ''Ayaklarımız yere basıyor. İddiamızı korumak için iki zorlu sınavı en az kayıpla kapatmamız lazım. Kimseyi hafife almıyoruz'' dedi. Sarı kart cezalı Zafer bu hafta yok.
balkes
balkes

Mesaj  balkes C.tesi Ara. 01, 2007 2:42 am

Nilüfer Bld.-Ispartaspor maçı ertelendi!

TFF 3. lig 3. Grup'ta pazar günü Bursa'da yapılması gereken Nilüfer Belediyesyor-Ispartaspor maçının, Isparta'da Atlasjet uçağının düşmesi nedeniyle ertelendiği bildirildi.

Nilüfer Belediyespor Kulübü'nden yapılan açıklamada, 2 Aralık Pazar günü Veledrom İç Saha'da saat 14.00'de oynanacak karşılaşmanın, üzücü kaza nedeniyle 5 Aralık Çarşamba gününe ertelendiği belirtildi

Tavşanlı'nın hedefi 2. Lig!

TFF 3. Lig 3. Grup'ta 3. sırada bulunan Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor, hedefini TFF 2. Lig olarak belirledi.

Tavşanlı Belediye Başkanı Ali İhsan Çakır, Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor'un ligde şu ana kadar başarılı bir grafik çizdiğini söyleyerek, "Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor'u TFF 2. Lig'de görmek istiyoruz. Linyitspor, amatör ligden profesyonelliğe terfi etmiş bir takım olmasına rağmen şu ana kadar ligde 12 maçta topladığı 23 puanla başarılı bir grafik çizdi" dedi.

Çakır, sezon başında hedeflerini ligde kalmak olarak belirlediklerini ve bütçelerini buna göre ayarladıklarını belirterek, "Bütçemizle ilgili bir sıkıntımız bulunmuyor. Linyitsporlu futbolcularımızı motive ederek en iyi neticeyi almaya gayret ediyoruz. Çocuklarımız gayretli ve bence ilk yıl çıkan bir takımın bir futbolcusu olarak başarılılar. Bizleri profesyonel ligde layıkıyla temsil ediyorlar. Bu yüzden futbolcularımızı kutluyorum ve onlarla gurur duyuyoruz. Bundan sonraki süreçte takımımızdan bu başarılarının devamını diliyoruz" diye konuştu.
balkes
balkes

Mesaj  balkes Perş. Ara. 06, 2007 12:36 am

Aydınspor'dan ilk operasyon

Siyah-beyazlı ekipte teknik patron Altıntaş yönetime gidecek oyuncuların listesini verdi

3. Lig 3. Grup'ta haftalardır galibiyete hasret kalan Aydınspor'da, teknik patron Kamber Altıntaş neşter vurmaya hazırlanıyor. Altıntaş'ın, Aydınspor'un dokusuna uymayan, kendini fazla gören, yetersiz olan ve farkındalık göstermeyen futbolcularla ilgili hazırladığı raporu yönetime sunduğu öğrenildi. Altıntaş'ın raporu doğrultusunda yönetimin değerlendirme yapıp, radikal kararlar alarak, Konya Şekerspor öncesi belirsizliğe son vermesi bekleniyor. Kulübün, formanın şerefini, değerini ve imajını çok iyi bildiklerini belirten teknik patron Altıntaş, "Futbolcularımıza yaptığımızı her türlü uyarı ve telkinlere rağmen, bazılarından maalesef yeterli verimi alamadık. Çok şeyi düzeltmiş ve en iyi duruma getirmiş iken, bu durumda disiplinsiz birçok futbolcu ile ilgili detaylı raporu yönetime sundum. Problem varsa çözümü de vardır" dedi. Öte yandan Ali Erdem,, Ercüment ve Bülent'in cezalarının bittiği açıklandı

Siyah İnciler'de, Yeni Ereğli maçı öncesi 5 oyuncunun sakatlığı sürüyor
Nazilli kadroyu kuramıyor

Teknik patron Uran, kaleci Mutlu, Gökhan Çelebi, Gökhan Altıntaş, Gökhan Gündüz, Kemal'in durumlarının henüz netleşmediğini açıkladı

3. Lig 3. Grup ekiplerinden Nazilli Belediyespor, sakatlıklardan ve cezalı oyunculardan dolayı kadro kurmakta zorlanıyor. Teknik Direktör Yıldırım Uran, Nazilli Belediyespor olarak üzerlerindeki baskı ve stresi attıklarını, tek sıkıntılarının sakat ve cezalı oyuncular olduğunu belirtti. Kaleci Mutlu'nun son maçta sakatlanması, Gökhan Çelebi, Gökhan Altıntaş, Gökhan Gündüz ve Kemal'in sakatlıklarının sürmesinin sıkıntı yarattığını belirten Uran, "Şu anda eksik bir kadroyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ama tüm bunlara rağmen, bu hafta sahamızda Yeni Ereğli'yi yenerek yolumuza devam edeceğiz. Hiç kimse korkmasın biz takım olarak iyi yoldayız" dedi. Öte yandan, siyah beyazlı yönetimin, Altınordu galibiyeti dolayısıyla futbolculara yarın primleri dağıtacağı öğrenildi.
balkes
balkes

Mesaj  balkes Perş. Ara. 06, 2007 12:40 am

Ispartaspor 9 kişi ile sahada!

TFF Üçüncü Ligi 3. Grup takımlarından Ispartaspor, Bursa Nilüfer Belediyespor ile yaptığı erteleme maçına 9 futbolcuyla çıkarken yönetici Suat Mutlu 89 bin YTL'lik borçları nedeniyle bu federasyonun futbolcularının lisanslarını askıya aldığını söyledi.

Veledrom İç Saha'da oynanan maç için Ispartaspor'un seremoniye 9 kişiyle çıkmaları, şaşkınlık yarattı.

Ispartasporlu yönetici Suat Mutlu, yapmış olduğu açıklamada, Türkiye Futbol Federasyonu'na geçmiş yönetimden kalan borçlar nedeniyle birçok futbolcunun lisanslarının askıya alındığını söyledi.

''Biz de Bursa'ya kendi yetiştirdiğimiz 9 oyuncuyla geldik'' diyen Mutlu, Isparta Belediyesi'nden Bursa'ya gelmek için otobüs talebinde bulunduklarını, ancak bu talebin kabul edilmediğini dile getirerek, ''Bursa'ya Eğridir Belediyesi'nin tahsis ettiği otobüsle geldik'' dedi. Bursa'daki otel masraflarının da Bursa'nın merkez Nilüfer İlçe Belediyesi tarafından karşılandığını anlatan Mutlu, ''Maalesef mali açıdan zor durumdayız. Belediyeden hiç destek alamıyoruz. Başkanımız, baskılara dayanamadığı için geçen hafta istifa etti'' diye konuştu. Mutlu, kulübün şu anda 2-3 kişinin desteğiyle ayakta durabildiğini vurgulayarak, şöyle devam etti:
''Bizim federasyona olan borcumuz 89 bin YTL. Ancak federasyon yetkilileri bize 150 bin YTL'lik bir borç çıkarıyor. Bunu anlayabilmiş değiliz. Maalesef Isparta'da da hiçbir kurum ve kuruluştan destek alamıyoruz. Borcumuz çok abartılı değil aslında. Biraz destekle kulübü düzlüğe çıkarırız.''

-ISPARTA'DAKİ UÇAK KAZASI-
Isparta'nın Keçiborlu ilçesi yakınlarında meydana gelen uçak kazasına çok üzüldüklerini de ifade eden Mutlu, o nedenle 2 Aralık Pazar günü oynanması gereken Bursa Nilüfer Belediyespor maçının ertelenmesini talep ettiklerini belirtti.

Mutlu, TFF'nin erteleme taleplerine olumlu yanıt verdiğini ifade ederek, şunları kaydetti:
''Uçak kazasında 6 profesör ve kabin görevlilerinin dışında yaşamını yitirenlerin tamamı Ispartalı. Ben de iki yeğenimi, iki kapı komşumu kaybettim. Acımız çok büyük. Bursa'ya gelirken, sahaya çıkarken takmak için siyah bant getirmeyi unutmuşuz. Bizim de kulüp olarak çok ciddi sıkıntılarımız var. Zaten sahaya 9 kişi çıktık. Moralimiz çok bozuk. Uçak kazasıyla moral bozukluğumuz iki katına çıktı.''
balkes
balkes

Mesaj  pasalı_blk Perş. Ara. 06, 2007 3:04 am

Isparta da olan uçak kazası hepimizi üzdü ama yapabilecegimiz tek şey dua etmek artık ısparta düzelirde yeniden yükselmeye başlar
pasalı_blk
pasalı_blk

Mesaj  balkes Cuma Ara. 07, 2007 12:26 am

Devrenin son maçında karşılaşacağımız Aydınspor'da beklenen operasyon gerçekleşti...

Siyah-beyazlılar, teknik heyetin raporu doğrultusunda 5 oyuncuyla yollarını ayırdı

AYDINSPOR'DA OPERASYON
Sezon başında büyük umutlarla transfer edilen kaptan Tevfik, kaleci Ayhan, Soner, defans oyuncuları Serdal ile Volkan yönetim kurulu tarafından kadro dışı bırakıldı

3. Lig 3. Grup'ta mücadele eden Aydınspor'da yönetim, takımda beklenen operasyonu gerçekleştirdi. Haftalardır galibiyete hasret kalan ve küme düşme korkusunu yakından hissetmeye başlayan siyah-beyazlı ekipte, teknik heyetin verdiği raporu inceleyen yönetim kurulu, sezon başında büyük umutlarla transfer edilen futbolculardan kaptan Tevfik, kaleci Ayhan ve Soner, defans oyuncuları Serdal ile Volkan'ı kadro dışı bıraktı. 4-2'lik Yeni Burdur yenilgisi sonrası yönetimi geniş bir rapor sunan Teknik Direktör Kamber Altıntaş, "Bu daha başlangıç. Devre arasında birçok futbolcunun durumunu, yönetim ile oturup konuşacağız" dedi. Öte yandan Efeler, İzmir Amatör Süper Lig ekibi Urla Gençlik ile yaptığı hazırlık karşılaşmasından 1-1'lik beraberlikle ayrıldı. Maçta siyah-beyazlı futbolcuların son derece isteksiz ve moralsiz oldukları görüldü. Bu arada yönetim kurulu, kadro dışı kalan kaptan Tevfik'ten boşalan takım kaptanlığını Ali Erdem'e verdi.

Efe'de genel kurul sesleri
Aydınspor, kongreye gitmeye hazırlanıyor. Uzun süredir gizlenen Başkan Ali Uzunırmak'ın, tansiyona bağlı rahatsızlığı nedeniyle maçlara gelmediği, devre arasında yapılacak olan kongrede görevi bırakacağı öğrenildi. Öte yandan Aydın'dan memleketi Çanakkale'ye giden yedek kaleci Soner'den sonra sakatlığı dolayısıyla forma şansı bulamayan tecrübeli futbolcu Adem'in alacaklarına karşılık Aydınspor'dan sözleşmesini fesih etmek istediği öğrenildi.

Muğla'da 2 oyuncu gönderildi

Yeni Burdurspor maçı hazırlıklarını sürdüren Muğlaspor'da yönetim, iki oyuncunun biletini kesti. Yeşil-beyazlılar, geçen yıl Uşakspor'da forma giyen ve sezon başında büyük umutlarla transfer edilen golcü Gökmen ile Denizlispor'dan kiralık olarak anlaşılan Mehmet Olgun ile karşılıklı olarak sözleşmeler feshedildi. Gün geçtikçe takımın daha iyiye gittiğini belirten Teknik Direktör Mehmet Alpez, "Oyuncularımın idmanlarda gösterdiği performanstan memnunum. Ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını düşünüyorum. Yeni Burdur maçından puanla döneceğz" dedi. Yeşil-beyazlılarda, Aydınspor maçında kırmızı kart gören Abdurrahman ile sakat olan Özcan bu hafta forma giyemeyecek
balkes
balkes

Mesaj  balkes Salı Ara. 25, 2007 12:35 am

Ercüment ve Barış ile yollar ayrıldı

Aydınspor'da, Balıkesirspor deplasmanında alınan bir puan teselli olurken, Ercüment ve Barış'ın kenti terk etmesi moralleri bozdu. İki futbolcu ile yolların ayrıldığı açıklanırken, bayram öncesi futbolculara ve personele para dağıtılmamasının sıkıntıları daha da artırdığı öğrenildi. Siyah-beyazlı yöneticiliren de Balıkesir ile oynanan kritik maça gitmemesi futbolcuların ve teknik heyetin üzerinde morallerini bozduğu belirtildi.

TFF 3. Lig 3. Grup takımlarından Nazilli Belediyespor'un teknik direktörü Yıldırım Uran, ''İyi olduğumuz gün yenemeyeceğimiz takım yok'' dedi.

Yıldırım Uran, AA muhabirine yaptığı açıklamada, lider Denizli Belediyespor'u 2-1 yenerek güçlerini ortaya koyduklarını, takımın oynadığı futboldan da son derece memnun olduğunu söyledi.

Geçen haftalarda deplasmanda Altınordu'yu yenmelerinin ardından, lider Denizli Belediyespor karşısında da galip gelerek altın değerinde üç puan aldıklarını kaydeden Uran, ''Şu anda takımımız oturmuş durumda. İyi olduğumuz gün yenemeyeceğimiz takım yok. Daha iyi olacağız. Kısa süreli tatilin ardından iyi bir çalışma programı ile ikinci yarıya hazırlanacağız. Bir kaç takviye ile üst sıraları zorlayacağımızı düşünüyorum'' diye konuştu.
balkes
balkes

Mesaj  balkes Perş. Ara. 27, 2007 4:44 am

Şeytan'a gol atmak çok zor

İlk yarıyı 28 puanla dördüncü sırada tamamlayan Altınordu, zirve mücadelesi veren 4 takım arasında en az gol atan (21) ekip olurken, kendi kalesini ise rakiplere adeta kapattı. 16 haftada ağları sadece 12 kez sarsılan kırmızı-lacivertli ekip, lider Denizli Belediyespor ile birlikte grubun en az gol yiyen takımı unvanını aldı. Altı maçta gol yemeyen, 9 maçı kalesinde 1 gol görerek tamamlayan Şeytan, sadece Oyak Renault deplasmanından 3-2'lik galibiyetle dönerken fileleri iki kez havalandı. Teknik Direktör Yüksel Can, gol yollarında ciddi sıkıntı yaşadıklarını ancak bunu daha iyi savunma yaparak telafi ettiklerini söyledi.

Nilüfer Bld.'de yaprak dökümü!

TFF Üçüncü Lig 3. Grup takımlarından Nilüfer Belediyespor'un antrenörü Yalçın Gündüz, görevinden istifa etti.
Gündüz, yaptığı açıklamada, istifa düşüncesini daha önce de yönetim kuruluna sunduğunu, bugün bu konuya son noktayı koyarak istifa dilekçesini yönetime sunduğunu söyledi.

Sezon başından beri sıkıntılar yaşadığını dile getiren Gündüz, ''Bu sıkıntıların kısa vadede çözülemeyeceğini gördüm. İkinci yarı çok sıkı olacak. 4 takım küme düşecek, 3 takım da bir üst lige çıkmak için çalışacak. Daha sağlam bir organizasyon yapmamız gerektiğini düşünüyordum. Ancak, şartların buna elvermeyeceğini anladığım için görevden ayrıldım'' dedi.
balkes
balkes

Mesaj  balkes C.tesi Ara. 29, 2007 10:28 am

Sessiz ve derinden

Denizlispor'un pilot takımı olarak sezona iddiasız başlamasına rağmen ilerleyen haftalarda lige ağırlığını koyan kırmızı-beyazlı ekip, devreyi en yakın takipçisinin 5 puan önünde lider bitirip şampiyonluk yolunda büyük avantaj yakaladı.

TFF 3. Lig 3. Grup'ta pek çok takım sezon bile başlamadan şampiyonluğunu ilan ederken, ’’Bizim hedefimiz şampiyonluk değil’’ diyen Denizli Bld, ilk yarıda müthiş bir performans gösterdi ve devreyi en yakın takipçisinin 5 puan önünde lider bitirdi. 16 maçta 10 galibiyet, 4 beraberlik ve 2 yenilgi alarak 34 puana ulaşan kırmızı-beyazlı ekip, 2. Lig için bavul toplamaya başladı.

HOROZ'DAN 9 OYUNCU

Sezon başında pilot takım anlaşması yaptığı Denizlispor'un altyapısından 9 futbolcu alan Denizli Bld, kadrosundaki deneyimli isimlerle gençleri harmanlayıp dinamik bir ekip yarattı. sezona kötü başlamasına ve evindeki ilk iki maçta 4 puan kaybetmesine rağmen ilerleyen haftalarda lige ağırlığını koyan Yavru Horoz, emin adımlarla zirveye ilerledi.

EN ÇOK KAZANAN TAKIM

İlk kez 2. haftada yakaladığı liderliği hemen ertesinde kaybeden Denizli Bld, 11. maçta K.Şeker'i deplasmanda 1-0 yenerek yeniden koltuğa oturdu ve 16 haftanın 7'sini zirvede geçirdi. Oynadığı futbolla taktir toplayan Yavru Horoz; 3. Grup'un en çok galip gelen (10), en çok gol atan (34), Altınordu ve Nazilli Bld ile birlikte en az gol yiyen (12) takımı olarak alkışlandı.
balkes
balkes

TFF 3.Lig 3.Grup Haberleri Empty sss

Mesaj  ssss Paz Ocak 13, 2008 7:25 am

salaakkkkkk pale Evil or Very Mad

ssss
Misafir

TFF 3.Lig 3.Grup Haberleri Empty futbolcu olmak ıstıyorum

Mesaj  gs_ramaz Çarş. Şub. 06, 2008 2:31 pm

mrb dogum tarıhı 1992 ben balıkesırın bıgadıc ılcesınde oturuyorum asıl memleketım balıkesır naıplı koyundenım ben futbol oynamasını sevıyorum bende balıkesırde ıstıyorum ben balıkesırde daha ıyı yerlere cıkacagına ınanıyorum bu msj okusanız cok sevınırım benden herkese slm lar bye bye

gs_ramaz
Misafir

- Similar topics