BALIKESİRSPOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biri bu adamı durdursun ???

+5
hayalet10kolik
politika balkes
safi gomez
balkes
AyKuT!
9 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Biri bu adamı durdursun ??? - Sayfa 2 Empty Geri: Biri bu adamı durdursun ???

Mesaj  hayalet10kolik Çarş. Ara. 05, 2007 2:32 am

Tolga satılık değiliz.Sadece bize kimsenin sözü geçmez.Biz içimizden gelenleri yazarız.Asıl yalakalığı biz yapmayız.
Aslan Toklu ile çıktığımız maçlarda sadece Ispartasporu yenip diğer maçlarda berabere kalmadık mı?
6 beraberlik maçı.Bu takımı Zafer-Aslan ortaklığı bu hale getirdi.Şimdiye yoksa açıkara liderdik.Ayrıca madem çok şey biliyorsun Aslan Toklunun neden t.direktörlük diploması yok?Neden 5 hafta boyunca Tffde t.direktörümüz Çetin Akın diye gösterildi Aslan Toklu varken.İyi düşünmek ve bilip konuşmak gerekir.Aslan Toklu hiç bi profesyonel takımı normal şartlarda 3 haftadan fazla çalıştıramaz.Ama allem edip binlerce dalavera ile biz 7 ta çalıştırdık şimdiye kadar.
Yani biraz sen düşünki haklı olduğumuzu gör şimdi biz burda 22 puandaysak bunun bir numaralı nedenleri ne yaptığını bilmeyen,bu göreve zorla getirilmiş yönetim kuruludur.Yoksa şimdiye çok rahat 30 puanımız vardı.
hayalet10kolik
hayalet10kolik
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj  pasalı_blk Perş. Ara. 06, 2007 3:06 am

aynen katılıyorum hayalet10kolik çok dogru valla diyecek sözüm yok bir an önce istifa etmesi gereken kişiler istifa etsin gerisi sonra takır takır gelir...
pasalı_blk
pasalı_blk

Mesaj  mert Perş. Ara. 06, 2007 8:55 am

siz kimsiniz ulan kimi yolluyorsunuz.

mert
Misafir

Mesaj  hayalet10kolik Cuma Ara. 07, 2007 3:53 am

Biz Balıkesirsporluyuz.
Biz siz gibi yalaka siz gibi dayısını amcasını koruyanlardan değiliz
Biz bu takımı birilerinin takımı yapmamaya yemin edenlerdeniz.
Biz bu takımı çıkarsız destekleyenleriz.
Biz siz yokken varolanlarız.
Biz her platfromda Balıkesirsporluyum demekden gurur duyunlarız.
Biz bazıları gibi sonradan Balıkesirsporlu olanlar değil 6 sene amatördeyken dahi destekleyenleriz.
Biz doğruları yazan ama sorduğumuz sorular karşısında cevaplar alamayan bilinçli kişileriz.
Biz sizin göremediklerinizi gören hissedemediklerinizi hissedenleriz.
...
...
...

Ve Biz ASLA SİZ DEĞİLİZ OLMAYACAĞIZ!!!!!!!

Anlayana
hayalet10kolik
hayalet10kolik
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj  sahan Cuma Ara. 07, 2007 4:53 am

hayalet kardeşim harikasin....!

sahan

Mesaj  pasalı_blk Cuma Ara. 07, 2007 5:17 am

mert demiş ki:siz kimsiniz ulan kimi yolluyorsunuz.

ortamı gereçeksen git burdan eger canın kavga isterse söyle hallederiz biz burda BALIKESİRSPOR un iyiligi ve 2.lige çıkması için ugraşan taraftarız sen kimsinde burda tavır yapıyorsun eger o kişiler BALIKESİRSPOR için iyi birşey düşünseydi biz arkalarında olurduk ama malesef gitmesi gerekiyor ilk giden kişide Zafer Çakır olması gerekir

Hayalet10kolik kardeşim sana gereken cevabı vermiş zaten parmaklarına saglık HAYALET10KOLİK

HERŞEY BALIKESİRSPOR İÇİN ALAYINA DEGİL ÖLÜMÜNE BALIKESİRSPORLUYUZ.................
pasalı_blk
pasalı_blk

Biri bu adamı durdursun ??? - Sayfa 2 Empty HAYALET ARKADAŞA SAYGILAR

Mesaj  tolga_ay Perş. Ara. 13, 2007 3:21 pm

Arkadaşım profosyonel takımları daha önce yöneten teknik aadamlarıda gördük ( DİPLOMALI OLANLARI )
Takımı diploma değil beyin tekrar söylüyorum beyin yönetir. Birdaha söylüyorum takım 2.lige emin adımlarla gidiyor.
22 demiştin + 3 daha 25 oldu. Bu hafta 3 puan alınırsa 2. yarıya 1 maç kala iyi bir moral olur.

+ bu takım özveri ve arkadaşlık ortamı ile kaliteli maçlar çıkarıyor. Kadro ve maddi olanaklar bakımından çok daha iyi enaz 4-5 takım var. Ben yine söylüyorum bu takım iyi yolda .....ve sezon sonu ilk 3'e girecek. Bunuda Aslan Toklu yönetiminde veya yardımcılığında yapacak.,

Sevgi ve saygılar;

tolga_ay
Misafir

Biri bu adamı durdursun ??? - Sayfa 2 Empty haftanın teknik adamı

Mesaj  tolga_ay Perş. Ara. 13, 2007 3:30 pm

Buarada aslan toklu hoca yeni asır gazetesi tarafından haftanın teknik adamı seçilmiş.

Smile) ama tabi ne bilsin adamlar diplomasının olmadığını; hiçbir takımı 3 haftadan fazla çalıştıramayacağını...
Para verip yazdırmışlardır. +Bu arada şuana kadar da zafer çakırın yaptığı davranışları tasvip etmediğimide belirtmek isterim.
Saygılar.

tolga_ay
Misafir

Biri bu adamı durdursun ??? - Sayfa 2 Empty eren koç

Mesaj  toli10 Ptsi Ara. 31, 2007 6:18 am

hayalet 10 kolik şu eren i takımın başına bi getirsen çok rahatlayacaksın vallhi,sen var ya balkes düşmanısın eminim.eren koç u herkes biliyor takımı liğe o çıkarttı ama önce adamlık ve karaktre lazım.çarşıda millet mavi mendil dağıtmaktan yalan dolan menejer lerle alavere dalavere yapmaktan kayboldu gitti.ben oonun takımında oynamış bi adamın bırakın lan bu işleri.balıkesirspor u malınız gib kullanmak istiyorsunuz..

toli10
Misafir

Mesaj  hayalet10kolik Ptsi Ara. 31, 2007 6:24 pm

Buraya benimle ilgili birşeyler yazmadan önce keşke Aslan Tokluya keşke Kemal Büyükakına keşke futbolcularımızın yarısından fazlasına bir sorsaydınız bakalım ne cevaplar alacaktınız hakkımda.Eren Koç babamın oğlu değil ve hiç biyerde yok Eren Koç gelsin yok şu gelsin bu gelsin demedim ben.Kuru kalabalık herkesde maşallah.
Benim yazdıklarım açık değilmi anlamıyorum.Aslan Hoca a diplomasıyla bu takımın başının üzerinde yeri var.Ben bişey demiyorum ama şu şartlarda bizim takımda baş antrenor olarak çalışması sakıncalı.Ayrıca ben Balıkesirsporun başarısını bi çoğunuzdan fazla isterim buna yüzde yüz eminim.Benim için Eren Koç gelip takım 2.lige çıkamayacaksa Aslan Toklu kalsın 2.lige çıkalım.Olay bu kadar basit.Hiç bi isme ne yakınlığım ne de sempatim var ama Balkesi sizden fazla sevdiğime yeminim var.Biz Balkesi amatördeykende destekliyorduk.Tekrar amatöre düşsün yine destekleriz.Ama sonradan çıkanlar düşünsün.Anlayana...
hayalet10kolik
hayalet10kolik
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj  EFSANEBALIKESIRLI Salı Ocak 01, 2008 5:48 am

kim gelirse gelsin kim giderse gitsin hic farketmez

AMATÖRDEDE BALIKESIRSPORLUYDUK
SIMDIDE SONRADA SONUNA KADARDA BALIKESIRSPORLUYUZ

EFSANEBALIKESIRLI

Mesaj  bal-kesli10 Salı Ocak 01, 2008 8:18 am

Önemli olan kişiler ve isimler degil ister aslan olsun ister mehmet olsun isimleri yeterki balkesimi bir üst liğe taşısın

ama aslan hoca nın kalmasını istiyorum kişisel fikrim istikrar icin kalmalı hic olmasa sezonda 4-5 teknik adam değiştiren takım imajından kurtuluruz yoksa hangi kaliteli bi hoca gelmek ister böyle bir anlayışın hakim oldugu yere

"Söz Konusu Balıkesirsporsa İSİMLER Tefarruattır "
bal-kesli10
bal-kesli10

Biri bu adamı durdursun ??? - Sayfa 2 Empty ASLAN GİBİ ADAM

Mesaj  TOMİ10 Çarş. Ocak 09, 2008 1:52 pm

GÖRECEKSİNİZ SEVGİLİ BALKES DÜŞMALARI;
HAYALET10KOLİK VE DİĞERLERİ BU HAFTA TAKIM
ASLANLAR GİBİ OYNAYACAK
ASLANLAR GİBİ YENECEK
ASLANLAR GİBİ FORMALARININ HAKKINI VERECEK
ASLANLAR GİBİŞAMPİYON OLACAK
SİZLERDE ASLANI ;
ASLANLAR GİBİ İÇİNİZ SIZLAYASIZLAYA TEBRİK EDECEK ALKIŞLAYACAKSINIZ,

TOMİ10
Misafir

Biri bu adamı durdursun ??? - Sayfa 2 Empty ELELE

Mesaj  ALİ10 Çarş. Ocak 09, 2008 1:56 pm

ASLAN TOKLU-ZAFER ÇAKIR BUNLARI HAKETMİYO ARKADAŞALAR,TAKIMI SABOTE ETMELERİNE KARŞI TAKIMI 2.YAPTILAR,
ZAFER-ASLAN EL ELE TRİBÜNE DİYECEĞİMİZE ADAMLARA TAŞ ATIYORUZ.ÇOK AYIP ÇOK,PEKİ TAKIM ŞAMPİYON YAPARLARSA BU DEDİKLERİNİZİ NE YAPACAKSINIZ BAKALIM,GÖRECEZ BEYLER.

ALİ10
Misafir

Mesaj  AyKuT! Perş. Ocak 10, 2008 3:13 pm

1-) Adminliğim olsaydı da sizin gönderdiğiniz mesajlardan(Ali10 ve TOMİ10) aynı ip olduğunuzu gösterebilseydim.
2-) Forumlarda büyük yazı yazılmaz(hakaret anlamı içerir).
3-) BaLkesimiz 2. Lige çıkacaksa her zmn kötü olmaya razıyım.
4-) Zafer Çakır ingiliz takımlardakindaki menajer konumunda herşeye bakıo(transfer,takıma....) ,AsLan Hocada yardımcısı.(sahada Zafer Çakır'ın Aslan hocaya tavrında belli ii bakın 2sine)
5-)Balkesime sahip çıkanlar olmadığı için böylelikle milletin ranT kapısı oLuyor.(Seçim zamanı ne demek istediğimi anlarsınız)
6-)Aslan Hoca bize sadece oyun içinde yaptığı değişiklerle sadece Tavşanlı maçını çevirmiştir.(ozmnda belirtmiştik)
7-)Yeter ki Aslan Hoca başarılı olsun da Balkesim başarılı olsun.(ben Sizin tabirinizLe Balkes Düşmanı olayım!!! )

AyKuT!

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2