BALIKESİRSPOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Biri bu adamı durdursun ???

+5
hayalet10kolik
politika balkes
safi gomez
balkes
AyKuT!
9 posters

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki

Biri bu adamı durdursun ??? Empty Biri bu adamı durdursun ???

Mesaj  AyKuT! Salı Kas. 20, 2007 5:12 pm

Bu Zafer Çakır takımın başını yicek.Taraftarla bütünleşmesini istemiyormuş.uLan siz yokken bu taraftar hep vardı.Sen kimi kimden kısıtlıyorsun.Sana Sabri Uğur bile bişi yapamıosa var elinde kozlarınki Başkan bişi yapamıyor sana.Yakında çıkar kokusu.Fakat hep bu Balıkesirli iş adamlarının yüzünden takıma sahip çıkmıyorsunuz sonra böle amatörce adamların yönetimine kalıyoruz.

Yazıklar Olsun!!!

AyKuT!

Biri bu adamı durdursun ??? Empty Geri: Biri bu adamı durdursun ???

Mesaj  AyKuT! Salı Kas. 20, 2007 5:23 pm

İstifa edicek isim Mehmet Demirtaş deil Zafer Çakır'dır.Hoca Denizli maçını Açık tribünden izleyecekmiş.Artık Zafer Çakır söz geçirebildiği kuklası Aslan Toklu ile Denizli maçını yönetirler.Bundan sonra hertürlü başarısızlık Zafer Çakır ve yönetiminindir.Hafta sonu ters bir sonuçta(ki olmaz inş) Yönetim İstifa sesleri stattan yükselicektir.

AyKuT!

Mesaj  balkes Çarş. Kas. 21, 2007 1:22 am

Mehmet Demirtaş'ın bu konuşması her şeyi anlatıyor sanırım... Ayrıca yönetiminde olayın üzerini ailevi sebepler diyerek kapatmaya çalışması da yönetiminde Zafer Çakır'ın da nasıl doğruları söyleyemeyecek kadar aciz olduğunu gösteriyor.

"ZAFER ÇAKIR KULÜBE GELİNCE FUTBOLCULAR ODALARININ KAPISINI KİLİTLİYOR"

Kulüpte ve yönetimde tek adamlık sergileyen Zafer Çakır'ın futbolcuları da korkuya boğduğunu kaydeden Demirtaş, "Kulübün kapısına arabası geldiğinde futbolcular, odalarının kapılarını kilitliyorlar. Kimse ona görünmek istemiyor. Futbolcular üzerinde çok olumsuz etkisi var. Ben takımın başına geldiğimden bu yana oyuncuların Zafer Çakır korkusunu üzerlerinden atmak için çok uğraştım. Bunu da nasıl yaptım? Zafer Çakır'ı göklere çıkararak yaptım. Bu tamamen profesyonel bir taktiktir. Zafer Bey'in onayı olmadan bu kulübe futbolcu gelemez, kulüpte kimse çay, kola içemez. Zafer Çakır'ın onayı olmadan kimseye para dağıtılmaz. Zafer Çakır'ın onayı olmadan yatılmaz, kalkılmaz, yenip içilmez. Bir yere gidilmez, bir yerden gelinmez. Zafer Çakır'ın onayı olmadan kulübe sinek bile giremez. Tüm bunları Balıkesirspor'un geleceğini kurtarmak için konuşuyorum. Orası onun yaptığı hava üssü değil. Kendisi asker emeklisi olduğundan tel örgülerin içinde kalmış, oradan çıkması lazım" diye konuştu.

Bu arada, Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Zafer Çakır, Teknik Direktör Mehmet Demirtaş'ın kendisi hakkındaki iddialarını kabul etmediğini, hepsinin asılsız ve maksatlı sözler olduğunu, her şeyin 15 gün sonra çok daha iyi anlaşılacağını söyledi. Demirtaş'ın istediği parayı alamadığı için bu tür bir davranış içinde olduğunu ileri süren Zafer Çakır'ın, Demirtaş'ı tekrar görev getirdiğine pişman olduğunu ifade ettiği öğrenildi.
balkes
balkes

Biri bu adamı durdursun ??? Empty yaşananlar üzerine üzerimize düşenler

Mesaj  tutku818 Çarş. Kas. 21, 2007 2:43 am

sewgili BALIKESİRSPOR aşığı kardeşlerim son yaşanan istifa olayından sonra üzerimize düşen görevin bilincine vararak denizli belediye maçında üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek istiyorsak çevremizde bulunan herkesi pazar gunkü ****** satındaki maça goturup BALIKESİRSPOR umuza gerekli desteği verip stadı bir karnaval yerine çevirmeliyiz ne yapabiliriz derseniz yonetimden perşembe gununden itibaren şehir içinde her bölgede maç biletlerini sattırmayı düşünmelerini sağlayabiliriz
şahsen ben 6 yaşındaki oğlumu alıp pazar gunu tribundeki yerimi alacam

tutku818
Misafir

Mesaj  safi gomez Çarş. Kas. 21, 2007 6:46 am

balıkesirspor zafer cakırın malı değildir defolsun gitsin!!!
safi gomez
safi gomez

Mesaj  politika balkes Çarş. Kas. 21, 2007 6:58 am

İstifa edicek isim Mehmet Demirtaş deil Zafer Çakır'dır.Hoca Denizli maçını Açık tribünden izleyecekmiş.Artık Zafer Çakır söz geçirebildiği kuklası Aslan Toklu ile Denizli maçını yönetirler.Bundan sonra hertürlü başarısızlık Zafer Çakır ve yönetiminindir.Hafta sonu ters bir sonuçta(ki olmaz inş) Yönetim İstifa sesleri stattan yükselicektir.
AyKuT!

aykut kardeşim ben buna katılmıyorum yani stattan istifa sesleri yükselir olayına takım güzel bir hava yakalamışken takımın motivasyonu bozmak hiç hoş olmaz eğer hepimiz balıkesirspor'un şampiyon olmasını istiyorsak böyle davranmamalıyız diye düşünüyorum. Yoksa yönetim de elini çekerse bu takım ne yapacak? kim sahip çıkacak takıma. Taraftarmı idare edecek balkes'i

politika balkes

Mesaj  AyKuT! Çarş. Kas. 21, 2007 2:28 pm

Herkes Zafer Çakırın ne oldugunu biliyor ama söyleyemiyorlar.Bu adamı sorsan seveni çıkmaz.Kaç hocanın başını yedi.Aslan Hoca'ya sözü geçiyor tabii takımı yönetiyorlar.Çetin Hocanın istifasını bile TFF'ye vermediler.Birkaç hafta idare ettiler.Gazeteciler belirtmese böyle devam edicekti.
Bu olayların tüm suçlusu Zafer ÇAkır deil,karşısında sağlam muhalefet olmadığı için Balıkesir işadamları.
Başkan Sabri Uğur'un herkesi asar keser tavrı nedenki Zafer Çakır'a sökmüyor.Sonumuz hayrola.İnş takımımız bu durumdan etkilenmez hafta sonu 3 puanı alır.
Artık gazetecilere büyük iş düşüyor.Bakalım yazarlar nasıl yorumlucaklar.Hiçbir baskı olmadan tarafsız bir yorum yapıcaklar mı? Yoksa siyaset burda da kendi gösterecek mi ?

AyKuT!

Mesaj  hayalet10kolik Çarş. Kas. 21, 2007 2:48 pm

Mehmet Demirtaş haksız o zaman Çetin Akında mı haksızdı?Mehmet Demirtaş takımı neden bıraksın.Zaten bu sene başka takım çalıştıramaz..Yani maddi olarakda sıkıntıya girer.Böyle bişeyi neden istesin?Mehmet Demirtaşla takım 6 maçta 4 galibiyet 2 beraberlik aldı ligde 4.sıraya çıktı ve şampiyonluk havasına girdi takım.Böyle bi takımı bırakmak akıl karımıdır?
Zafer Çakır, Çetin hocanın başını yedi, Mehmet hocanın başını yedi.Taraftarla takımın arasına girilemezmiş.Peki Oyak Renault maçında davullar neden toplatıldı??Neden o maçta bunlara izin verilmedi? Ve bu yönetim bunlar hala göremiyorsa bıraksın gitsin.
Ben maçta olamıyacağım ama maç öncesi ve maç sonrası skor ne olursa olsun tüm taraftarlarımızı yönetime olmadı Zafer Çakıra karşı istifa seslerinin yükseltilmesini talep ediyorum.Zaten yüz ifadesi nasıl birisi olduğunu açık ve net belirtiyor.
Bu takım bizim takımımız onun değil!!!!
hayalet10kolik
hayalet10kolik
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj  safi gomez Perş. Kas. 22, 2007 1:30 am

zafer çakır artık defolsun gitsin hayalet abime katııyorum balkes onun takımı değil...
safi gomez
safi gomez

Mesaj  EFSANEBALIKESIRLI Cuma Kas. 23, 2007 12:26 pm

insallah takimimiz bu olumsuzluklardan etkilenmez ve pazar günü 3 puan
alip yolumuza devam ederiz

EFSANEBALIKESIRLI

Mesaj  pasalı_blk C.tesi Kas. 24, 2007 12:35 pm

Zafer çakır bu takımın başında oldugu sürece bu takım yükselemez denizli maçında zafer cakırı istifaya davet edelim arkadaşlar...
pasalı_blk
pasalı_blk

Mesaj  merter Paz Kas. 25, 2007 6:20 am

defol git Zafer ÇAKIR. Bu Balıkesir seni istemiyor. DEFOL...

merter
Misafir

Mesaj  sahan Ptsi Kas. 26, 2007 11:43 am

zafer çakır yeter artık bırak git takımın başından kaç tane hocanın mesleğiyle oynadin.herşey senden sorulacakmış ayip be.seni kimse istemiyor bu unutma.{ama arkadaşlar şöle bişi var nie bu adama bizden başka sen git diyen çikmiyor anlamadim.demek ki bişiler oluo bizim anlamadiğimiz Rolling Eyes Rolling Eyes }}}

sahan

Mesaj  AyKuT! Ptsi Kas. 26, 2007 7:46 pm

sahan demiş ki:ama arkadaşlar şöle bişi var nie bu adama bizden başka sen git diyen çikmiyor anlamadim.demek ki bişiler oluo bizim anlamadiğimiz Rolling Eyes Rolling Eyes }}}

Hükümet Tek parti,Balıkesir bld. başkanı hükümet partisinden, Balıkesirspor başkanı ve tayfası belediyenin adamları...

Hadi desinler Zafer Gitsin die(gazeteler ve yorumcular)...Çok zorrr.
Statta Zafer Çakır istifa sesleri yükselmeden bu adam gitmez.Çünkü baskı yapılamıcak tek grup Taraftarlardır.

AyKuT!

Mesaj  hayalet10kolik Salı Kas. 27, 2007 2:10 am

Bakalım görelim yeni gelecek teknik direktörümüzün sonu ne olacak Aslan Toklu hariç...
hayalet10kolik
hayalet10kolik
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj  safi gomez Salı Kas. 27, 2007 3:31 am

dün akşam kareside tribün programını izledim konuk olarak katılan zikri enver ve ramazan demir mehmet demirtaşa yüklendi sonrada yayına mehmet demirtaş telefonla katıldı demirtaş çakırla aralarının iyi olmadıgını söyledi..
safi gomez
safi gomez

Mesaj  sahan Salı Kas. 27, 2007 4:31 am

acaba sayın demirtaş tekrar dönecek mi çok merak ediyorum sanirim daha belirlenmiş bişi yok belirsizlik dewam ediyor?zafer çakır klüpte tek adamlık istiyor,klübü o yönetecek başka bi isteği var mi acaba?

sahan

Mesaj  pasalı_blk Salı Kas. 27, 2007 10:47 am

evet artık Mehmet Demirtaşta dönmeyecek 3.teknik adamı bulacak balkes
pasalı_blk
pasalı_blk

Mesaj  AyKuT! Salı Kas. 27, 2007 11:05 am

Aslan hoca yaptıklarıyla hep hayatta piyon olarak kalacaktır !!!

AyKuT!

Mesaj  hayalet10kolik Salı Kas. 27, 2007 3:30 pm

Konya Şekerden ayrılan Ali Bingöl diyorum... başka da lafım yok
hayalet10kolik
hayalet10kolik
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj  sahan Perş. Kas. 29, 2007 8:37 am

ya isterse teknik adamım kralı gelsin bu zafer çakır onunda başını yer.bilmiyoruz bakalım neler olacak........

sahan

Mesaj  sahan Cuma Kas. 30, 2007 9:56 am

zafer çakır aslan hocadan memnunmus,tabi memnun olur lafı sözü ona geçiyorda oyüzden...

sahan

Mesaj  pasalı_blk Cuma Kas. 30, 2007 11:27 am

Mehmet Demirtaş dişini gösterince Zafer Çakır pusuya yattı ve ipni çektirdi Zafer Çakır bir an önce istifa etmesi gerekiyor....
pasalı_blk
pasalı_blk

Biri bu adamı durdursun ??? Empty biraz susun lütfen

Mesaj  tolga;_a Salı Ara. 04, 2007 1:48 pm

Takım ligde tek yenilgi ile şampiyonluk hesapları yaparken bu tür yorumların çıkmasına bir anlam veremiyorum.
Olsa olsa birilerinin dalkavukluğunu yapmaktır diye düşünüyorum.
Ne demek zafer çakırın kuklası diye bahsetmek.... bunu söyleyenlerin birdaha balıkesir maçlarına gelmemmesi gerekir. Çünkü gerçek taraftarlar hiç bir zaman satılık insanları yanlarında barındırmazlar. Bütün teknik adamlar teker teker arkalarına bakmadan kaçıp giderken, bu takımın başında başarıya inanarak odaklanmış Aslan Hoca halen duruyor. 1 dakika durup düşünelim lütfen.. haklı olduğumu sizlerde bilyorsunuz.

Saygılar;

tolga;_a
Misafir

Biri bu adamı durdursun ??? Empty biraz susun lütfen

Mesaj  tolga;_a Salı Ara. 04, 2007 1:48 pm

Takım ligde tek yenilgi ile şampiyonluk hesapları yaparken bu tür yorumların çıkmasına bir anlam veremiyorum.
Olsa olsa birilerinin dalkavukluğunu yapmaktır diye düşünüyorum.
Ne demek zafer çakırın kuklası diye bahsetmek.... bunu söyleyenlerin birdaha balıkesir maçlarına gelmemmesi gerekir. Çünkü gerçek taraftarlar hiç bir zaman satılık insanları yanlarında barındırmazlar. Bütün teknik adamlar teker teker arkalarına bakmadan kaçıp giderken, bu takımın başında başarıya inanarak odaklanmış Aslan Hoca halen duruyor. 1 dakika durup düşünelim lütfen.. haklı olduğumu sizlerde bilyorsunuz.

Saygılar;

tolga;_a
Misafir

1 sayfadaki 2 sayfası 1, 2  Sonraki