BALIKESİRSPOR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

16.Hafta linyitspor-balıkesirspor: 1-2

+5
Balkess
sahan
EFSANEBALIKESIRLI
pasalı_blk
safi gomez
9 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

16.Hafta linyitspor-balıkesirspor: 1-2 - Sayfa 2 Empty helal sana

Mesaj  KingBalk Paz Ara. 16, 2007 8:38 am

Maç süperdi helal sana BALKES

ŞAMPİYON BALIKESİR

KingBalk
Misafir

16.Hafta linyitspor-balıkesirspor: 1-2 - Sayfa 2 Empty adım adım 2.lig

Mesaj  tolga_ay Paz Ara. 16, 2007 5:46 pm

AYKUT KARDEŞ....

HELLA SANA DÜŞÜNCE VE TESPİTLERİNDEN DOLAYI...
BU TAKIM HEDEFİNE EMİN ADIMLARLA GİDİYOR VE BAŞTA MEVCUT TEKNİK ADAM VE FUTBOLCULARA GÜVENİN DEDİĞİMİZDE BAZI KENDİNİ BİLMEZLER ÇATLAK SES ÇIKARIYORLARDI. ÖZELLİKLE HAYALET ONKOLİĞE SÖZÜM. AMA BU SAATEN SONRA FORUMLARA KATILAMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM ARTIK.

tolga_ay
Misafir

16.Hafta linyitspor-balıkesirspor: 1-2 - Sayfa 2 Empty Geri: 16.Hafta linyitspor-balıkesirspor: 1-2

Mesaj  safi gomez Ptsi Ara. 17, 2007 1:33 am

Balıkesirspor, Tavşanlı deplasmanında geriye düştü ama bitime 9 dakika kala bulduğu gollerle güldü
BAL-KES KOŞUYOR

İlk yarısı golsüz biten maçta kırmızı-beyazlı ekip 60. dakikada Abdi'nin attığı golle sarsıldı

81'de Remzi, 84'te ise Erhan konuk ekibi öne geçirdi. 90+3'te Ahmet Yakak kırmızı kart gördü

STAT: Tavşanlı Ada
HAKEMLER: Mehmet Kara *, Oğuzhan Şenler *, Servet Reyhan *
TAVŞANLI BLD: Murat *, Hasan *, Ender **, Ahmet Yakak ***, Beşir ***, Şaban **, Mahir ** (85 Rıfatcan?), Hüseyin Türksoy **(64 Hüseyin Usku *), Abdi **, A.Çiçek **, Serdar **
BALIKESİRSPOR: Ender ***, Ali Özgür ***, Umut Baysal **, Hakan **, Erhan ****, Yalçın **, Ali Hürlü *** (65 Osman ***), Remzi *** (90 Engin?), Yusuf **, Onur ***, Umut Salkınoğlu ** (79 Gökhan *)
SARI KARTLAR: Hasan, Mahir, Ahmet Çiçek, Ender (Tavşanlı), Umut Salkınoğlu (Balıkesir)
KIRMIZI KART: 90+3 Ahmet Yakak
GOLLER: Dk. 60 Abdi, 81 Remzi, 84 Erhan

TFF 3. Lig 3. Grup'ta zirve mücadelesi veren Balıkesirspor, dün Tavşanlı deplasmanından da üç puanla ayrılmayı başardı: 1-2. Karşılaşmanın ilk yarısında ev sahibi takım üstündü. 34: dakikada Abdi ceza alanına girerken vurdu, top kalecide Ender'de kaldı. 35'te Hüseyin'in kullandığı köşe atışında defans topu uzaklaştırdı. Beşir topu önünde buldu ancak vuruşu direkten döndü. Bu kez Şaban tamamladı, kaleci önledi. 60'ta Beşir 25 metreden sert vurdu, Ender'den dönen topu Abdi tamamladı ve takımını 1-0 öne geçirdi. 74'te Mahir'in pasında Beşir, Abdi'yi gördü. Abdi'nin vuruşunda top direğin dibinden dışarı gitti. 81'de Osman'ın ortasında arka direkte Remzi yerden vurdu ve Murat'ı avlayarak skora denge getirdi: 1-1. 84. dakikada Erhan'ın uzun pasında Remzi topla buluştu. Remzi'nin ortasında Erhan kafayı vurdu ve karşılaşmanın skorunu belirledi: 1-2.
safi gomez
safi gomez

16.Hafta linyitspor-balıkesirspor: 1-2 - Sayfa 2 Empty Geri: 16.Hafta linyitspor-balıkesirspor: 1-2

Mesaj  safi gomez Ptsi Ara. 17, 2007 1:37 am

macta bizi yalnız bırakmayan kütahyalı kardeslerimizie tesekkr ediyorum gelelim maça mactan önce linyitsporun lideri gelip basarılar diledi bizimkilerde diledi ama takii kütahyalı arkadaslar gelene kadar o sırada linyit taraftarı delirdi. son dakiklarda duyulan silah sesleri ve maglubiyeti hazmedemyen linyit taraftarının bizim tribüne attıgı taslar hiçde hoş değildi bize tas atanları video ya cektik elbet sizde balkese geleceksiniz bekliyoruz ulannn...
safi gomez
safi gomez

Mesaj  hayalet10kolik Ptsi Ara. 17, 2007 1:44 am

tolga_ay demiş ki:AYKUT KARDEŞ....

HELLA SANA DÜŞÜNCE VE TESPİTLERİNDEN DOLAYI...
BU TAKIM HEDEFİNE EMİN ADIMLARLA GİDİYOR VE BAŞTA MEVCUT TEKNİK ADAM VE FUTBOLCULARA GÜVENİN DEDİĞİMİZDE BAZI KENDİNİ BİLMEZLER ÇATLAK SES ÇIKARIYORLARDI. ÖZELLİKLE HAYALET ONKOLİĞE SÖZÜM. AMA BU SAATEN SONRA FORUMLARA KATILAMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM ARTIK.

Tolga Ay sen neden böylesin anlayamıyorum.Ben yeni yeni forumlara katılan birisi değilim ki.
Hem dün Aslan Hoca yanlış bir değişiklik yaptı bunu kendisine de söyledim maçtan sonra.1-0 Mağlupken neden Umut Salgınoğlu çıkarılıp neden defans oyuncumuz Gökhan Meriç oyuna alınır.Tolga sana burda yazmak kolay geliyor olmalı.Dün maça gelseydin dk 80 ve saat 17,30a kadar çektiklerimizi sende çekseydin...
Ve anlamıyor olsanda son sözümdür benim Aslan Hocayla hiç bir derdim yok.Ve bunu bilmezsin.Sezonun ilk hazırlık maçı Bursa Merinos maçını izledim sahamızda 5-0 yenildik,bilmiyorum haberin varmı.Ben o zaman bile her yerde söyledim bu takım iş yapar diye.İstediğin kişiye sorabilirsin.
Futbolculara sor dün Yusufa kızdım bi pozisyonda sıfırdan vurdu ama ortada 2 oyuncumuz boştu.Neden vurdun dedim olmadı Hüseyin işte görmedim dedi.Osmana kızdım sen neden sezon başından beri kendinden bekleneni veremiyorsun dedim.Bundan sonra daha iyi olacak dedi.Böyle diğer futbolcularada sor bakalım benim için neler diyecekler.
Olay senin düşündüğün kadar basit değil.Ve yüzde yüz eminim bu takımın başarısını ben senden daha fazla istiyorum.Bu arada Aslan Hoca yakında alıyormuş diplomayı artık devam edebilir takımda.Hiçde bi sorun kalmaz.Zaten sorunda yok ama senin gibiler üzerimden sorun çıkarmaya çalışıyorlar.
Ne yapalım bizi bilen bilir,bilmeyenlerde sorsunlar öğrensinler..
Beş parmağın beşi bir değil malesef.....
hayalet10kolik
hayalet10kolik
MODERATÖR
MODERATÖR

Mesaj  balkes Ptsi Ara. 17, 2007 6:10 am

Boşver hayalet10kolik bunlar her zaman forumlarda illaki oluyor..

Baksana kendin yazmışsın zaten forumlarda yeni katılan birisi olmadığını hem Aslan Hoca eleştirilebilir önemli olan yıkıcı olmaması..
Wink
Ayrıca bu maçta maçın dönüm noktası bence oyuna Osman ve Gökhan'ın girmesi olmuştur.Bşata Gökhan'ın ne işi var demiştim içimden ama gollerden ikincisinin Erhanla gelmesi her şeyi açıklıyordu..Gökhan defansa Erhan hücum oyuncusu olarak görev yapmaya başladı.. Sanırım Erhan takımın gizli Santrafordu Laughing Laughing (Bize gelmeden önce hücum futbolu oynamış olabilir)

Osmanın da hazıarlık maçlarındaki performansını lig maçlarında gösteremediği söyleniyordu. Bu maçtaki asistlerinde olduğu gibi oyununa devam etmesini diliyoruz.
balkes
balkes

16.Hafta linyitspor-balıkesirspor: 1-2 - Sayfa 2 Empty linyit-balkes

Mesaj  forza LI Ptsi Ara. 17, 2007 11:38 am

Maçın başlamasından hemen önce sizinle ilgili hiçbirşey yoktu.taki mavi şimşekli kütahyalılar gelene kadar.bakın bu bizimle onlar arasında bir sorun.takımları kötü,bizim çıkışımız onları rahatsız ediyo.nedendir bilinmez hepbir düşmanlıkları var.maça gelince takımınızın daha iyi olduğunu duymuştuk ama olabilir sanırım biraz saha koşulları ağırdı.dün futboldan ziyade şans faktörü vardı.oyun genelinde etkili olan bizdik ama maçı siz kazandınız tebrik ederiz.atılan taşlardan çokkişi rahatsız oldu.ama arada unutulmaması gereken provake bir olay var.siz tirübünde otururken daha kütahyalılar içerigirer girmez el kol haraketlerine başladılar.olay bundan ibaret.umarım olaylar tekrarlanmaz.tekrar tebrik eder.kalan maçlarınızda sizlere başarılar dileriz...

forza LI
Misafir

16.Hafta linyitspor-balıkesirspor: 1-2 - Sayfa 2 Empty sa

Mesaj  TKİ Ptsi Ara. 17, 2007 1:31 pm

Gelicez kardeş kafanı yorma hiç , fakat bizden size tavsiye götahyalılar sizi çok ucuza satarlar bunu bir tarafınıza yazın , bizi sattıkları gibi sizide su fiyatına satarlar,fakat şunu da bilinki hakeme yatın kalkın dualar edin .....

TKİ
Misafir

Mesaj  pasalı_blk Salı Ara. 18, 2007 11:08 am

Bırakın gidin kütahya bizi satmaz satarsa kendileri bilir tribün lideriniz geldi konusma yaptı eyvallah güzel bir maç olacaktı ama siz kendiniz kaşındınız bizde gereken kaşımayı yaptık.

BALKESTEN BAŞKA GERİSİ YALANNNNNNNNNN
pasalı_blk
pasalı_blk

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics